Haber
Salihli Belediyespor kadrosuna 4 yeni isim kattı
![](https://kocaali-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/salihli-belediyespor-kadrosuna-4-yeni-isim-katti-dvrRANp5.webp)
Manisa Süper Amatör Grup takımlarından Salihli Belediyespor, kadrosuna 4 yeni isim ekledi.
Manisa Büyük Amatör Grubu’na bu yıl iddialı bir başlangıç yapmak isteyen Enver Dağlı yönetimindeki Salihli Belediyespor, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlı ekip, Hamza Demirdoğan, Alper Bayraktar, Oğuz Saltık ve İbrahim Aslan’ı kadrosuna kattı.
Demirdoğan, Bayraktar, Saltık ve Aslan, yeşil-beyazlılara kendilerini bağlayan imzaya imza attı.
Razlı Tesisleri’nde sezon hazırlıklarına devam ettiklerini belirten Teknik Müdür Enver Dağlı, sezona en iyi şekilde hazırlanmak istediklerini söyledi. -MANİSA